Wydarzenia

RSS

Ogólnopolska konferencja języka rosyjskiego 20.12.2023 Ogólnopolska konferencja języka rosyjskiego
Nauczyciele i wykładowcy języka rosyjskiego z polskich szkół uczestniczyli w Ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w Warszawie w Rosyjskim Domu.

Warsztaty malarstwa dla dzieci od Marianny Kaszko 19.12.2023 Warsztaty malarstwa dla dzieci od Marianny Kaszko
W przeddzień świąt noworocznych Marianna przygotowała dla dzieci niecodzienne zajęcia. Młodzi artyści pod okiem swojego mentora malowali i dekorowali walonki.

Gotujemy z Rosyjską Duszą 19.12.2023 Gotujemy z Rosyjską Duszą
Zapraszamy do wzięcia udziału w przedświątecznym warsztacie gastronomicznym 20 grudnia o godz. 16.00 na naszej grupie na Facebooku!

Uczniowie kursów języka rosyjskiego zostali laureatami IV Międzynarodowej Olimpiady 18.12.2023 Uczniowie kursów języka rosyjskiego zostali laureatami IV Międzynarodowej Olimpiady
Słuchacze kursów języka rosyjskiego dla dzieci w Rosyjskim Domu w Warszawie zostali laureatami IV Międzynarodowej Olimpiady Internetowej Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu z języka rosyjskiego jako obcego w kategorii wiekowej od 12 do 17 lat.

Romuald Koperski i Zbliżenie Kultur 15.12.2023 Romuald Koperski i Zbliżenie Kultur
15 grudnia w Rosyjskim Domu w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wydarzeń "Zbliżenie kultur".

Przedłużony termin wysyłania zgłoszeń dotyczących nauki w ramach dotacji Rządu Federacji Rosyjskiej 14.12.2023 Przedłużony termin wysyłania zgłoszeń dotyczących nauki w ramach dotacji Rządu Federacji Rosyjskiej
Zgłoszenia można składać do 31 stycznia 2024 r.

Dyktando Geograficzne 17.11.2023 Dyktando Geograficzne
Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu "Dyktando Geograficzne" na terenie Rosyjskiego Domu w Warszawie online.

Gotujemy z Rosyjską Duszą 13.11.2023 Gotujemy z Rosyjską Duszą
Nasza szefowa kuchni Tatiana Michajłowa podzieli się z nami najpopularniejszymi przepisami i sekretami przygotowywania pysznych dań na jesienny sezon.

Wielki dyktando Etnograficzny 03.11.2023 Wielki dyktando Etnograficzny
Zadania zostaną opublikowane 3 listopada na oficjalnej stronie Wielkiego dyktanda Etnograficznego - miretno.ru.

"Morsy" z Rosji i Polski otworzyły sezon nad jeziorem Schönfliz w Obwodzie Kaliningradzkim 01.11.2023 "Morsy" z Rosji i Polski otworzyły sezon nad jeziorem Schönfliz w Obwodzie Kaliningradzkim
Zimowe pływanie łączy kraje i regiony! Przykładem tego są "morsy" z Rosji i Polski, które otworzyły sezon nad jeziorem Schönfliz w Obwodzie Kaliningradzkim. Od kilku lat na początku sezonu morskiego do Kaliningradu przyjeżdżają goście z Polski.

Przedłużenie okresu rekrutacji na bezpłatne studia w Rosji 17.10.2023 Przedłużenie okresu rekrutacji na bezpłatne studia w Rosji
Stosowny wniosek można złożyć do 15 grudnia 2023 r. na stronie internetowej https://education-in-russia.com/.

Cykl warsztatów malarskich dla dzieci od Marianny Kaszko. 14.10.2023 Cykl warsztatów malarskich dla dzieci od Marianny Kaszko.
W Warszawie trwa cykl warsztatów malarskich dla dzieci, które prowadzi rosyjska artystka Marianna Kaszko.

Otwartej olimpiada RUDN dla obcokrajowców 13.10.2023 Otwartej olimpiada RUDN dla obcokrajowców
Rosyjski Uniwersytet Przyjaźni Narodów (RUDN) zaprasza do udziału w Otwartej olimpiadzie dla obcokrajowców.

Международный детский музыкальный конкурс народных исполнителей «МиР - Музыка и Развитие» 12.10.2023 Международный детский музыкальный конкурс народных исполнителей «МиР - Музыка и Развитие»
Приглашаются в том числе зарубежные участники в возрасте от 7 до 15 лет. В конкурсе участвуют сольные исполнители и творческие коллективы. Участие в конкурсе бесплатное.

Ленинградский молодежный форум имени Александра Невского приглашает к участию соотечественников 10.10.2023 Ленинградский молодежный форум имени Александра Невского приглашает к участию соотечественников
К участию в мероприятии приглашаются молодые соотечественники в возрасте от 18-ти до 35-ти лет, проживающие за рубежом, а также представители организаций, осуществляющих деятельность в сфере молодежной политики за рубежом.


Новости 16 - 30 из 399
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец